Gaál Mózes I-VIII Osztályos Iskola
                     Barót
   Iskolánk küldetése:
 
 
"Adj esélyt minden gyereknek, hogy sikeres lehessen az életben"
Főoldal      luminamath
Oldal nyomtatásaHozzáadás a kedvencekhez
                                                          Lumina Math Matematika Verseny
 
2011 november 26-án tartottuk iskolánkban a Lumina Math Matematika versenyt.
 
A versenyen 48 tanuló vett részt, ebből 3 a bardóci Benkő József I-VIII Osztályos Iskola tanulói, a többiek mind a baróti
 
Gaál Mózes I-VIII Osztályos Iskola tanulói. 
 
A résztvevők névsorra:
 

S.sz.

Név

Osztály

Felkészítő tanár neve

1

AGOSTON SZILARD

5

 UGRON SZABOLCS

2

BALO SZABINA AGNES

5

 UGRON SZABOLCS

3

DEMETER AGNES

5

SUKETES JANOS

4

DOBAI GERZSON

5

SUKETES JANOS

5

GERED ZSIGMOND SZABOLCS

5

SUKETES JANOS

6

JOZSA LASZLO-LORINC

5

SUKETES JANOS

7

LAZAR ADAM

5

SUKETES JANOS

8

MATHE HAJNALKA HELGA

5

SUKETES JANOS

9

NAGY ALMOS

5

SUKETES JANOS

10

NAGY ANITA-ENIKO

5

SUKETES JANOS

11

OSVATH BALAZS

5

SUKETES JANOS

12

SIMON LAVINIA-REGINA

5

SUKETES JANOS

13

SUHAN DAN CONSTANTIN

5

 UGRON SZABOLCS

14

SZABO CSABA HUNOR

5

SUKETES JANOS

15

TRANDAFIR KINCSO

5

SUKETES JANOS

16

ANTAL BARBARA

6

SUKETES JANOS

17

BARDOC BEATRIX

6

 DENES JACINT

18

BEKE TASNAD

6

 UGRON SZABOLCS

19

BENDE MARK

6

 UGRON SZABOLCS

20

BORSAY EMESE

6

SUKETES JANOS

21

FERENCZ TAMAS

6

SUKETES JANOS

22

GAL SZILVIA

6

ZAJZON CSABA

23

JOZSA SANDOR

6

 UGRON SZABOLCS

24

LAKATOS AGNES

6

 UGRON SZABOLCS

25

MOLNAR KATALIN

6

SUKETES JANOS

26

NAGY PAULA SZIDONIA

6

 UGRON SZABOLCS

27

SUKEI KATALIN

6

 DENES JACINT

28

SZABO TIMEA

6

SUKETES JANOS

29

SZABO ZSOLT

6

 UGRON SZABOLCS

30

TOKOS TAMAS

6

ZAJZON CSABA

31

TRANDAFIR KINGA

6

SUKETES JANOS

32

BALA SZENDE

7

SUKETES JANOS

33

BALAZSI ANDREA

7

 DENES JACINT

34

BOGYOR ANDREA

7

SUKETES JANOS

35

CSISZER TIMEA

7

SUKETES JANOS

36

JAKAB-DOMOKOS ARON

7

SUKETES JANOS

37

JOZSA ZALAN-ATTILA

7

SUKETES JANOS

38

PETO JOZSEF AKOS

7

SUKETES JANOS

39

TOMA NICOLAE

7

SUKETES JANOS

40

AGOSTON PETER

8

ZAJZON CSABA

41

BOCZ  HUNOR-CHRIS

8

ZAJZON CSABA

42

BUDA KLAUDIA

8

ZAJZON CSABA

43

BIRO REKA

8

ZAJZON CSABA

44

LENER KINGA ORSOLYA

8

ZAJZON CSABA

45

NAGY ADAM

8

ZAJZON CSABA

46

OLAH-KATAI PETER

8

ZAJZON CSABA

47

POPESCU ALEXANDRA

8

SUKETES  JÁNOS

48             

SZOCS-TRINFA KLEMENTINA FRUZSINA              

8

ZAJZON CSABA

 
Helyi szervező: Zajzon Csaba
 
A verseny 9 órakor kezdődött.
 
Gratulálunk a résztvevőknek, reméljük tanulságos verseny volt számukra.
 
A versenyről, szabályzatáról, valamint a tételekről a www.luminamath.ro oldalon lehet több információt találni.

 Eredmények később.